מי אני?

שמי אנה דקל, גרה בנס ציונה, נשואה, אמא ל- 2 בנים מקסימים בני 12 ו- 8. פעילה בקהילה, בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ושנים של עבודה בהיי טק. לאחר לידת בני הצעיר החלטתי לפרוש מהתחום ועשיתי הסבה מקצועית לליווי ההתפתחותי.

מסיבות שונות עזבתי את תחום הליווי ההתפתחותי אם כי הנושא נשאר קרוב לליבי עד היום.

 

לאחר שנים של מחשבות ותהיות הגעתי לעולם האלבומים. זה קרה במקרה. התנדבתי להכין אלבומים אישיים לכבוד מסיבת סיום בכיתה של בני הבכור (אז בכיתה ב'). הכנתי 14 אלבומים שונים (חינוך מיוחד, מעט ילדים) עבור כל אחד מהילדים כמתנת פרידה לרגל מעברו של בני למסגרת חינוך רגילה.

במהלך העבודה גיליתי שאני אוהבת את זה. אני נהנית לשבת ולהכין את כל האלבומים האלו, גם כשזה כרוך בעבודת נמלים. והתוצאה? אמרו לי "את צריכה לעבוד בזה". וככה זה התחיל. מאז הכנתי מאות אלבומים שונים. אלבומי ילדים, אלבומי משפחה, אלבומי טיולים, אלבומי ארועים, אלבומי מתנות ועוד... כל אלבום יחיד ומיוחד, כל אלבום לפי טעמו האישי של הלקוח. בנוסף לעיצוב עצמו אני מארגנת את התמונות עבור לקוחות שמעוניינים בכך וגם בונה מצגות לארועים.

והכל בהמון כיף, הנאה ואהבה. לא מתפשרת על איכות העבודה שלי ולא על איכות הדפוס ולא עוזבת אף פרוייקט לפני שביעות רצונו המלאה של הלקוח מהתוצאה.