"אני רוצה להמליץ על אנה דקל שהכינה עבורי לוחות שנה כמתנה לראש השנה למשפחתי, עיצבה אותם בכשרון רב ונתנה מחיר פשוט מעולה! היא מכינה גם אלבומי תמונות שצולמו דרך הפלאפון ובאופן אישי אני מאוד מרוצה ממנה."

עדי ו. פ., נס ציונה

"האלבום שהכנת לנו פשוט מדהים!"

לילה פ., נס ציונה

"תודה רבה על האלבום היפה! סוף סוף יש לנו אלבום משפחתי אחרי כמעט 4 שנות הורות ו- 11 שנה ביחד! אנה עשתה אלבום בלי להכיר אותנו באופן אישי ובנתה את האלבום בכזה סדר כרונולוגי שממש כאילו היא הייתה איתנו כל התקופה הזו... תודה רבה על הכל."

סוניה מ. א., חולון

"רציתי להגיד שהאלבום מהמם! תודה על ההשקעה, ההקשבה והסבלנות הרבה. התוצאה מושלמת. ואמא שלי ביקשה שאמסור לך: Please tell the lady who put this together how delighted I am".

רונית ט., נס ציונה

"אנה היקרה, רציתי להודות לך על המצגת והאלבום המדהימים. אמי התרגשה עד דמעות. שחקת אותה בגדול. שיגעתי אותך אבל בסוף יצא  מושלם. אין עליך."

חנית מ,. נס ציונה

דנה ב., חולון

"האלבום היה ממש הדובדבן שבקצפת במאורע. ההורים שלי כל כך התלהבו, ישבו וקראו את כל הברכות ובסוף אמא שלי אמרה שהיא תתחיל לקחת את זה לכל מקום כדי להשוויץ בזה. והנה שוב תודה תודה כי זה שידרג את כל החגיגות פי מיליון."

טל ק., נס ציונה

המלצות

"אני ממש אוהבת את העבודה שלך! האלבום נראה נהדר!!"

שלי ו., נס ציונה, אלבום ילדים

"אני רוצה להמליץ על אנה דקל שהכינה עבורי לוחות שנה כמתנה לראש השנה למשפחתי, עיצבה אותם בכשרון רב ונתנה מחיר פשוט מעולה! היא מכינה גם אלבומי תמונות שצולמו דרך הפלאפון ובאופן אישי אני מאוד מרוצה ממנה."

עדי ו. פ., נס ציונה, לוח שנה

"תודה רבה על האלבום היפה! סוף סוף יש לנו אלבום משפחתי אחרי כמעט 4 שנות הורות ו- 11 שנה ביחד! אנה עיצבה אלבום בלי להכיר אותנו באופן אישי ובנתה את האלבום בכזה סדר כרונולוגי שממש כאילו היא הייתה איתנו כל התקופה הזו... תודה רבה על הכל."

סוניה מ. א., חולון, אלבום משפחה

"רציתי להגיד שהאלבום מהמם! תודה על ההשקעה, ההקשבה והסבלנות הרבה. התוצאה מושלמת."

רונית ט., נס ציונה, אלבום מתנה ליום הולדת 

"אנה היקרה, רציתי להודות לך על המצגת והאלבום המדהימים. אמי התרגשה עד דמעות. שיחקת אותה בגדול. יצא  מ-ו-ש-ל-ם. אין עליך."

חנית מ,. נס ציונה, אלבום מתנה ליום הולדת

"היום קיבלתי אלבום תמונות בעיצוב ועריכה של אנה ואני מתמוגגת! מדפדפת שוב ושוב ונפעמת! העברתי לאנה מאות תמונות מטיול שורשים משפחתי, ואנה ערכה ועיצבה את האלבום מהמם ביותר! חייבת לספר שאנה הציגה בפני את כל האופציות לעיצוב, מסגרות, רקעים, כותרות, סוגי דפים, גדלים... והכל בסבלנות ונועם, קשובה לבחירותיי וגם מכוונת וממליצה מניסיונה העשיר. התוצאה מושלמת! קיבלתי אלבום מדהים!! לראות ולהתמוגג! ממליצה בחום!!!"

דנה ב., חולון, אלבום טיול

"האלבום היה ממש הדובדבן שבקצפת בארוע. ההורים שלי כל כך התלהבו, ישבו וקראו את כל הברכות ובסוף אמא שלי אמרה שהיא תתחיל לקחת את זה לכל מקום כדי להשוויץ בזה. תודה תודה כי זה שידרג את כל החגיגות פי מיליון."

טל ק., נס ציונה, אלבום מתנה ליום נישואין

"המלצה רותחת!!! לפני זמן מה שאלתי בקבוצה אם מישהי מתעסקת בהכנת אלבומים ומיון תמונות. בסוף - החלטתי לתת את הפרוייקט (שני אלבומים ענקיים כולל מיון של 4,000 תמונות בערך...) לאנה דקל. מסתבר שמדובר בבחורה אלופה, הסתערה על העניין, תיקתקה, נתנה מחיר הוגן בעיני ויצרה שני אלבומים מושלמים. ממליצה בחום!"

שלי א., רחובות, אלבום ילדים

"אנה יקרה, תודה רבה רבה על האלבומים המעוצבים!!! עשית עבודה פשוט מדהימה! אהבתי את הסידור, את העיצוב ואת האופן שבו את קשובה לכל שינוי או בקשה. ובעיקר בעיקר את התוצאה! ממליצה בחום גדול ובטוחה שנשתמע עוד בהמשך, לעוד הזמנות מדליקות! תודה רבה רבה יקרה!!!"

כרמי כ., נס ציונה, אלבום חתונה

"יצא מדהים!! המון תודה על הסבלנות, התגובות המהירות, היחס והכל. יצא מקסים, מזכרת מופלאה לטיול מדהים."

כרמל ס., חיפה, אלבום טיול

"...רגע לפני לידת בני הרביעי, החלטתי לאזור כוחות ולעשות סוף סוף אלבומי תמונות לשלושת ילדי ה"גדולים" - הבכור בן 5 ותאומים בני 3 - שמאז לידתם לא מצאתי זמן וסבלנות לארגן את תמונותיהם משלל מכשירי הבית. לאחר מיון של אלפי תמונות ... התקבלו 3 תיקיות שבכל אחת מאות תמונות. בנקודה הזאת נשברתי והבנתי שלעולם לא אסיים את המבצע.

ואז קיבלתי המלצות בפייסבוק על אנה. יצרתי איתה קשר וקיבלתי מענה מהיר ואדיב לכל שאלותי וכן הצעת מחיר מתחשבת ביותר. החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא - ובקשתי מאנה שתעצב אלבום לכל ילד. זאת התבררה כהחלטה נכונה... אנה קיבלה את התמונות והחלה לעבוד על האלבומים לפי בקשותיי והנחיותיי השונות. היא הכינה כל אלבום תוך מחשבה רבה, סידור התמונות בסדר כרונולוגי, מיון התמונות הפחות איכותיות, הוספת כיתוב ליד התמונות על פי בקשותיי וכן האלה. להזכירכם - מדובר ב- 3 אלבומים, של 3 ילדים, עם תמונות מתקופה של 3 שנים - לא פשוט.

לאחר שהשלימה כל אלבום, שלחה לי את מה שעשתה להערות ותיקונים ועשתה את כל השינויים שביקשתי שוב ושוב עד שהייתי לגמרי שלמה ומרוצה מהתוצאה. הכל באדיבות ובשיתוף פעולה. ...אספתי את האלבומים והם מקסימים ובדיוק מה שרציתי. אני בספק אם הייתי מצליחה להשלים בעצמי את הכנת האלבומים, ובוודאי הם לא היו יוצאים יפים כל כך. תודה רבה אנה, אני ממליצה בחום, היה לי נעים מאד לעשות איתך את המבצע הזה ואכן מחכה להכנת האלבומים הבאים, בתוספת של עוד ילד (התמונות כבר נערמות..)."

גוני ל., תל אביב, אלבומי ילדים